Dermoestética seria bioCare

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Dermoestética seria bioCare

Postprzez AnetaB » 01 Kwi 2012, 20:18

andzia sample.JPG
Witam.Otrzymałam do testowania dermokosmetyki firmy Dermoestética.Dla mojego 6 letniego synka Mateusza chorującego na atopowe zapalenie skóry.Zestaw składa się z 4 produktów w skład których wchodzi;
NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA DLA DZIECI 400ml
OLEJEK DO KĄPIELI I POD PRYSZNIC DLA DZIECI 400ml
ŻEL DO MYCIA CIAŁA DLA DZIECI 400ml
HYPOALERGICZNY SZAMPON DO WŁOSÓW DLA DZIECI 250 ml
Stosujemy je systematycznie już od około 2 tygodni.Chcę wam opisać moje spostrzeżenia jak reaguje skóra Mateuszka na te dermokosmetyki.Muszę przyznać że dużą różnicę zauważyłąm już po 3 -4 dniach stosowania.Mati najwięcej szorstkich krostek miał w zgięciu łokci ,'kolan i w pachwinach.po zastosowaniu olejku do kapieli i po nasmarowaniu balsamem skóra stała się bardziej nawilżona.Mniej zaogniona i bardziej gładka. mniejsze uczucie swędzenia już nie rozdrapuje do krwi.Szampon nie szczypie w oczy mycie głowy stało się przyjemnością i zabawą.Dermokosmetyki mają przyjemny zapach i naprawde świetnie nawilżają skórę.Na Mateusza działają jestem zadowolona z efektów ciało jest gładsze .Podzielę siez wami dalszymi spostrzeżeniami za kilka dni.pozdrawiam. PS.Dziękuje Tobie Beatko za umożliwienie wypróbowania tych dermokosmetyków. :ladybug4
AnetaB
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 Kwi 2012, 19:11

Re: Dermoestética seria bioCare

Postprzez henia » 02 Kwi 2012, 10:42

Witaj Anetko :D Będę zobowiązana, za systematyczne relacje Twoje. Opiekuję się rocznym atopkim, i Twoje relacje tu, mogą być bardzo pomocne jemu. Pozdrawiam i dziękuję :ladybug3
henia
 

Re: Dermoestética seria bioCare

Postprzez AnetaB » 02 Kwi 2012, 19:31

Witaj Heniu!!!!! Obiecuję,że będę starała się systematycznie opisywać działanie dermokosmetyków.My z Matim zmagamy się z atopowym zapaleniem skóry już od 6lat.Wiem jak ciężki i uciążliwy dla dziecka jest wysyp choroby.U nas raz wygląda to lepiej raz gorzej.Najgorsze że Mateusz potrafił rozdrapywać krostki do krwi tak go swędziało.Przy tym stawał się nerwowy i złośliwy.Skóra jego wyglądała jak jedna wielka tarka.Mam nadzieję ,że po moich opisach sama wypróbujesz te dermokosmetyki swojemu małemu atopikowi.Na razie my jesteśmy zadowoleni i widzimy znaczną poprawę.Staram się 2-3 razy dziennie przynajmniej rano i wieczorem po kąpieli smarować go emulsją Dermoestetica seria bioCare to dokładnie jest balsam świetnie się rozprowadza ma super konsystencję .Natomiast żelu i olejku używamy na przemian.Tzn w jednym dniu do kąpieli dodaję mała ilość olejku i Mati pozostaje około 10 -15 minut w wannie.Po czym delikatnie osuszam skóre ręcznikiem i nakładam balsam.Na drugi dzień używamy żelu wsmarowuję w całe ciałko gdy pojawi sie piana po chwili spłukuje.po osuszeniu delikatnie ręcznikiem balsamuje mojego atopika.Naprawdę zauważyłam poprawę.A używaliśmy przez lata różnych emulientów. Z pewnością te seria dermokosmetyków moim zdaniem najlepiej zdaje egzamin.Zobaczymy po dłuższym stosowaniu dalsze rezultaty.Z pewnością Ci napiszę.Pozdrawiam Ciebie i małego atopika.buziaki :ladybug4
AnetaB
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 Kwi 2012, 19:11

Re: Dermoestética seria bioCare

Postprzez AnetaB » 22 Kwi 2012, 18:37

Witam wszystkich!!!Muszę przyznać ,że seria dermokosmetyków DERMOESTETICA BIOCARE jest naprawdę skuteczna i pomocna mojemu atopikowi. Niedawno mieliśmy taki moment,że Mateusz przeziębił się i niestety wysypało go trochę.Skóra stała sie mocno zaczerwieniona i szorstka.Ale sobie poradziliśmy stosując balsam Dermoesteica biocare kilka razy w ciągu dnia. Starałam się nawilżać mu ciałko co 1-2 godz.Jak najczęściej żeby utrzymać długo nawilżenie.Po kilku dniach wszystko wróciło do normy.Skóra stała się gładka bez zaczerwienień bez krostek super!!!Na pewno będziemy dalej stosować wszystkie dermokosmetyki z tej serii.I zagoszczą na dłużej w naszym domu.Pozdrawiam :ladybug4
AnetaB
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 Kwi 2012, 19:11


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości

cron