PROSKIN LF

Dział poświęcony wszystkim nutrikosmetykom, zwane są pigułkami urody, zażywane doustnie odżywiają, regenerują i chronią skórę, włosy i paznokcie od wewnątrz.

PROSKIN LF

Postprzez waldi380 » 30 Lip 2012, 21:16

Witam otrzymałem do przetestowania nutrikosmetyk PROSKIN LF w kapsułkach.Zażywam go juz około dwa miesiące i moge powiedziec ze zauważyłem zmiany co do stanu mojej skóry. Mianowicie zmiany skórne przestaly mnie swędzieć i skóra robie sie bardziej elastyczna.Bałem sie czy mój żołądek da sobie rade z tym preparatem ale nie odczuwałem żadnych dolegliwości.Teraz zacząłem podawać go mojemu 7 letniemu synkowi który choruje na atopowe zapalenie skóry.Mam nadzieje ze zadziała na niego i skóra stanie sie bardziej nawilżona i przestanie swędzieć.Napisze o efektach po kilku tygodniach.

Wielkie podziekowania dla Beatki i firmy PSM za udostepnienie mi tego nutrikosmetyku :ladybug4
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: PROSKIN LF

Postprzez dora1000 » 31 Lip 2012, 12:17

Trzymamy kciuki. Opisuj nam jak zachowuje się twoja skóra.
dora1000
 

Re: PROSKIN LF

Postprzez jasiu » 01 Sie 2012, 20:55

Ja tez dostałem PROSKIN LF i od dzisiaj zacząłem podawać mojej córce 5 lat jedna tabletkę dziennie na efekty trzeba jeszcze poczekać mam nadzieje ze chociaż trochę pomoże. :ladybug4
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Re: PROSKIN LF

Postprzez waldi380 » 22 Wrz 2012, 17:53

Witam wszystkich serdecznie.Przyszedł czas zeby opisać dalsze działanie Proskinu LF.Jak pisałem wcześniej zaczołem podawać go mojemu synkowi choremu na atopowe zapalenie skóry.Efekty są juz bardzo widoczne,skóra jest bardziej nawilżona i nie występują zmiany skórne.Wspomagamy sie różnymi emolientami ale w połączeniu z Proskinem LF efekt jest dwa razy lepszy.Polecam wszystkim bardzo ten nutrikosmetik napewno przy systematycznym zażywaniu efekty bedą widoczne.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życze wytrwałości.
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: PROSKIN LF

Postprzez Ewunia » 23 Wrz 2012, 17:44

Witam wszystkich . Przyszedł w końcu czas aby opisać działanie tabletek Proskinu LF. Dostałam do przetestowania 3 opakowania . I jakoś umykało Mi opisywanie ich działania wiec teraz postanowiłam nadrobić swoje zaległości . W stosowaniu tabletek dołączałam również różnego rodzaju dermokosmetyki do ciała, które wspomagały nawilżanie
Proskinu LF brałam przez 3 miesiące . Stosując pierwsze opakowanie tabletek nie zauważyłam żadnej różnicy na mojej skórze, skóra była taka sama jak na początku przez braniem tabletek .Natomiast stosując już drugie i trzecie opakowanie zaczęłam zauważać , że moja skóra nie wysusza się tak szybko i jest nawilżona a przede wszystkim nie swędzi ciało , z czego się bardzo ciesze:)

Podziękowania dla Beatki i firmy PSM za udostępnienie Mi tego nutrikosmetyku.
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17


Wróć do Nutrikosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron