HEPATEN

Dział poświęcony wszystkim nutrikosmetykom, zwane są pigułkami urody, zażywane doustnie odżywiają, regenerują i chronią skórę, włosy i paznokcie od wewnątrz.

HEPATEN

Postprzez Ewunia » 20 Gru 2012, 22:11

DSC04736.JPG


Otrzymałam również tabletki ;Na odtruwanie organizmu, wspomagające wątrobę :)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: HEPATEN

Postprzez Ewunia » 14 Sty 2013, 15:33

Witam :) Zaczęłam stosowac drugie opakowanie tabletek Hepaten , czy coś się zmieniło ? Nie mogę tego stwierdzić bo nie widzę tego po sobie. Samopoczucie moje jest w normalnie także chyba jest ok. A czy tabletki zadziałały okaże się po zrobieniu badan które będe mieć nie bawem robione :)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: HEPATEN

Postprzez kaska69 » 15 Sty 2013, 23:27

Ewcia napisz cos wiecej o składzie , bo zaciekało mnie twoje stwierdzenie na wątrobe.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: HEPATEN

Postprzez Ewunia » 16 Sty 2013, 13:52

HEPATEN DETOKSYKACJA to roślinny suplement diety w kapsułkach.
Uzupełnia dietę w mieszankę trzech rodzajów owoców Myrobalan: Terminalia Chebula, Terminalliabellirica i Phyllanthus emblica (sproszkowanych i wysuszonych, przygotowanych według receptury tybetańskiej „Bras bu 3 thang”.) Mieszanka tych trzech roślin znana jest jako "harmonizator zdrowia". Posiadają one właściwości antyoksydacyjne, usprawniają pracę wątroby i chronią komórki wątroby (hepatoprotekcja).



Wątroba jest najważniejszym "laboratorium" detoksykującym ludzki organizm. Dobry stan i prawidłowe funkcjonowanie wątroby jest bardzo ważne dla procesów odtruwania organizmu. Skuteczna detoksykacja daje szybkie i wymierne efekty, takie jak: poprawa koncentracji, uczucie lekkości i witalności.
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: HEPATEN

Postprzez kaska69 » 16 Sty 2013, 23:02

Ewcia, napisz jeszcze słonko jak czesto to zażywasz i jak wyszły ci badania.
zaciekawiły mnie te tabletki, bo ja łykam inne takie na ochrone watroby bo biorte mtx .
Przeczytaj Ewciu w ulotce czy o tym nie pisza?
:kwiatek9
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: HEPATEN

Postprzez Ewunia » 16 Sty 2013, 23:28

Witam Cię Kasiu :)

Na opakowaniu było 2 tabletki rano i 2 tabletki wieczorem . A ze względu na to , że miałam tylko dwa opakowania brałam po dwie dziennie 1 rano , 1 wieczorem . A co do badań to napisze 30 stycznia bo mam wizytę u lekarza :)
Ulotki niestety nie mam bo przypadkiem wyrzuciłam jak robiłam porządki:( :ladybug7
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: HEPATEN

Postprzez henia » 17 Sty 2013, 00:30

henia
 

Re: HEPATEN

Postprzez kaska69 » 17 Sty 2013, 23:22

dzieki Heniulka,
wiedziałam ze juz gdzieś widziałam to opakowanie i nie mogłam skojarzyć, a przecież ten lek produkuje ta sama firma co moja NEOGLADYNA :banan1
czytałam na tej stronie o innych lekach..... cóż starość mnie dopada... :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07


Wróć do Nutrikosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron