Livenorm

Dział poświęcony wszystkim nutrikosmetykom, zwane są pigułkami urody, zażywane doustnie odżywiają, regenerują i chronią skórę, włosy i paznokcie od wewnątrz.

Livenorm

Postprzez henia » 26 Cze 2013, 17:43

Od kilku dnie, dzieki ofiarnosci firmy PSM mam możliwiść wypraktykowania suplementu diety Livenorm.

Producent zaleca stosowanie tego suplementu celem pobudzenia wydzielania soków trawiennych jak też żółci.

1 kapsułka preparatu zawiera - wyciąg z ostropestu plamistego 250mg; wyciag z mnieszka lekarskiego 100mg; wyciąg z karczocha zwyczajnego 50mg.

Suplement Livenorm zażywam ze wzgledu na obciążenie watroby, stałymi lekami kardiologicznymi, jak też problemami z morfologią krwi. W zwiazku z tymi przypadłościami, jestem stałym użytkownikiem ostropestu. W tej chwili, dzieki ofiarmosci firmy PSM, mam możliwość wypraktykowania "konglomeratu" w sensie 3w1 :gwiazdka

Kilka słów na goraco:
- jako użytkownik ostropestu, jestem czasami, uczestnikiem dyskusji a ile go można łykać? w sensie w jakiej dawce? W przypadku tego preparatu, producent jasno określa - nie należy przekraczać zalecanej dawki w sensie 1 kapsułka dziennie.
- z doznań - "wieje albo i czasami dmie" :oops: to tak jak przy stosowaniu ostropestu :lol:
Załączniki
karczoch1.JPG
karczoch.JPG
henia
 

Re: Livenorm

Postprzez kaska69 » 07 Lip 2013, 17:50

dzieki firmie PSM i naszej Beatki tez otrzymałam ten specyfik, :kwiatek6


dwa tygodnie temu miałam zrobione badania krwi - lipdogram, w sierpniu zrobie je jeszcze raz i wtedy bedzie widac czy specyfik mi słuzy.
na razie łykam po 1 kaspułce - tak jest napisane na opakowaniu.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Livenorm

Postprzez Amazonka » 07 Lip 2013, 23:34

henia napisał(a):Producent zaleca stosowanie tego suplementu celem pobudzenia wydzielania soków trawiennych jak też żółci.
To pewnie nieźle dasz się we znaki wielu osobom. Przypadkiem nie zażywaj przed spotkaniem w Suwałkach.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Livenorm

Postprzez gosia33 » 08 Lip 2013, 09:10

Ja także dzieki Beatce otrzymałam ten produkt. Muszę wam powiedzieć , że zaczęły mi się problemy z żałądkiem i dzieki temu preparatowi , który stosuję od tygodnia poranne bóle sie zmniejszyły. Czuję się mniej wzdęta. Zobaczymy jak na dłuższą metę sprawdzi sie się ten suplement. :gwiazdka7
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: Livenorm

Postprzez henia » 08 Lip 2013, 11:56

Amazonka napisał(a):To pewnie nieźle dasz się we znaki wielu osobom. Przypadkiem nie zażywaj przed spotkaniem w Suwałkach.

Krzysiaczku jeżeli tylko zechcesz zawitać do tych moich Suwałk, i dasz mi nastepną szansę na macanki :lol: jestem gotowa miodem się wysmarować.

A Livenorm sprawuje się przyzwoicie. Jestem po doświadczeniach z ostropestem więc: ja, moja wątroba, i Livenorm żyjemy w fajniutkiej symbiozie. Na marginesie - bardzo pomocny przy kłopotach z wypróżnianiem - problem u mnie spory szczególnie w sytuacjach na wyjeździe, tą razą daliśmy radę :gwiazdka
henia
 

Re: Livenorm

Postprzez Amazonka » 08 Lip 2013, 20:34

Myślalem o tym. Ale to strasznie daleko - 5 godzin jazdy samochodem.
Ps.Ja nie zażywam zupełnie nic. Jedyne co obserwuję to drobna wrażliwość na słońce.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Livenorm

Postprzez henia » 22 Lip 2013, 17:28

Osobiście koncze konsumpcję drugiego listaka tego ustrojstwa. Efektów specjalnych nie zauważam. Ale od jakiegos tygodnia, uzytkowniekiem livenormu został też mój szanowny małżonek. A on ma problemy z watroba w sensie podwyższone enzymy. Także naocznie będzie można sprawdzić jak ten suplement diety wspomoże pracę jego watróbki. Szefowa w darze, mu 3 opakowania ofiarowała tego livenorma :buzka
henia
 

Re: Livenorm

Postprzez gosia33 » 23 Lip 2013, 14:59

Ja także skończyłam opakowanie tego specyfiku. Niestety nie widzę żadnej poprawy , jak bolało tak boli. Jedynie co zauważyłam to zwiększoną ilość gazów :lol: . Jak na mnie lepiej działa lek o nazwie Ultop , ale to już jest na receptę. W kazdym bądz razie nie będę wiecej brała Livenormu bo nie chce obciążać jeszcze bardziej wątropy.
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: Livenorm

Postprzez BT37 » 23 Lip 2013, 16:09

Gosiu, chyba coś Ci się pomyliło. Ultop jest lekiem wspomagającym pracę żołądka, a nie wątroby. Livenorm nie obciąża wątroby, a wręcz przeciwnie poprawia jej pracę - stąd u Ciebie te gazy. Nie jest też to lek przeciwbólowy, więc i działanie jego jest inne. Ma wspomagać pracę wątroby, jest to lek tylko ziołowy, a więc i jedno opakowanie to za mało by ocenić jego wpływ na organizm.
Sama również stosuję Livenorm i jestem z niego zadowolona. Nawet przy moich wysokich próbach wątrobowych się sprawdza.
Heniu, podwyższone enzymy raczej trudno jest w szybkim tempie ogarnąć. Tu trzeba czasu, a i diety odpowiedniej. Same leki bez diety też niekoniecznie sobie poradzą.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Livenorm

Postprzez gosia33 » 23 Lip 2013, 17:15

Beatko tyle jem tych moich "witaminek" , że być może pomyliłam leki na wątrobe z żąładkiem :D Fakt ,że ultop biorę na żałądek bo lekarz twierdzi , że od tej dawki leków jakiegos refluksu dostałam. Jeśli chodzi o moją watrobe , to wiesz , że ostatnio miałam podwyższone te wszystkie alaty i aspaty. Może i masz rację , że po miesiącu ciężko stwierdzić poprawę , ale fakt , że gazy mam wzmożone. Mojej watroby nie chce poprostu obciążać kolejna dawka tableteczek , które nic mi nie daja. Ale obiecuję zakupić jeszcze jedno opakowanie tego suplementu i zobaczyć co będzie sie dziać dalej , choć tez nie wiem bo ostatnio dołożono mi heparagen , czy jedno z drugim sie nie gryzie.
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Następna

Wróć do Nutrikosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron