DZIĘKUJĘ

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

DZIĘKUJĘ

Postprzez BT37 » 27 Maj 2015, 14:31

W ostatnim czasie było mnie trochę mniej w życiu biedronkowym. Spowodowane to jest moimi kłopotami zdrowotnymi. Mam nadzieję, że niebawem to się zmieni.
Niemniej jednak chciałabym tu podziękować tym, dzięki którym moje ostatnie dni były nieco przyjemniejsze :ladybug7

Dziękuję mojej przyjaciółce Heni, za to, ze chciało się jej jechać przez pół Polski, by ze mną być w tych trudnych dla mnie chwilach. Dziękuję, że była i jest dla mnie oparciem, wsparciem i stałą. Heniu, dziękuję :) :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7 :ladybug3

Podziękowania należą się moim cudnym lekarzom :
Doktor Katarzynie Kolossa i Doktorowi Tomaszowi Kolossa za opiekę, wsparcie, informację, za to, że byli dla mnie cały czas., za dobre serca, uśmiech i wiarę, że będzie dobrze. Kasiu, Doktorze Tomku, bez was nigdy by to się nie udało. Mam wobec was ogromny dług. Pięknie Wam dziękuję :ladybug7 :ladybug7 :ladybug3

Dziękuję pielęgniarkom z gabinetu zabiegowego przy Poradni reumatologicznej Szpitala im. Biziela P. Ani i P. Grażynie. Dziewczyny, dziękuję wam za wszelką pomoc, wsparcie, opiekę, dobre słowo i trzymanie mnie w ryzach :ladybug7 :ladybug7 :ladybug3

Dziękuję Ewie Majchrzak, za to, że jest zawsze obok, ze pomaga mi, wierzy we mnie. Za Twój uśmiech Ewuniu, dobre serduszko, za to, że jesteś ślicznie dziękuję :ladybug7 :ladybug7 :ladybug3

Dziękuję Marcie Majewskiej, za to, że jest tak chętna do niesienia pomocy. Marcia, ślicznie Ci dziękuję :ladybug7 :ladybug7 :ladybug3

Dziękuję wszystkim pielęgniarkom z oddziału klinicznego reumatologii szpitala im. Biziela w Bydgoszczy. Dziewczyny, za wasz uśmiech, fachową opiekę, dobre słowo pięknie dziękuję :ladybug7 :ladybug7 :ladybug3

Dziękuję P. Małgosi, P. Dance i P. Martynie za to, że dbały o mnie, o moją dietę. Za wasze dobre serca i uśmiechy pięknie Wam dziękuję :ladybug7 :ladybug7 :ladybug3

Dziękuję Małgosi, że chciało się jej przyjeżdżać po mnie i odwozić do domku. Małgosiu, ślicznie dziękuję :ladybug7 :ladybug7 :ladybug3

Dziękuję Lucynie, Dorocie, Krysiu, Sławkowi, Dawidowi, za to że są, interesują się, wspierają mnie i służą swoją pomocą. Dziękuję Wam ślicznie :ladybug7 :ladybug7 :ladybug3


Dziękuję wszystkim tym, którzy byli ze mną w tym ostatnim okresie, wspierali mnie, służyli swoją pomocą.

Niestety ze względów zdrowotnych spotkanie czerwcowe jestem zmuszona przełożyć na sierpień/wrzesień. Przepraszam was bardzo.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: DZIĘKUJĘ

Postprzez Ewunia » 27 Maj 2015, 22:44

Beatko Droga, wracaj do zdrowia. Jesteś silną kobietą z serduszkiem na dłoni do ludzi. Ta miłość i dobroć , którą rozsiewasz wokół na pewno wróci do Ciebie, dodając mocy i siły w pokonywaniu czasem trudniejszych momentów w Twoim życiu.
Zdrowiej, nabieraj sił, i pamiętaj,że te najwspanialsze momenty życia są dopiero przed Tobą.
Całym duchem jestem z Tobą, wspierając ciepłymi myślami .<3
Buziaczki :* :ladybug8
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: DZIĘKUJĘ

Postprzez BT37 » 10 Lis 2015, 19:40

Kochani, chciałabym podziękować Wam wszystkim za wsparcie, które wciąż od Was otrzymuję, za wszystkie sms-y, telefony, e- maile, listy, karteczki itd :ladybug7 Dziękuję pięknie również za wsparcie finansowe, które od Was dostaję. To wielki gest w tak ciężkich czasach znaleźć trochę " zaskórniaków " i podzielić się z innymi :ladybug3 :ladybug3 . Dziękuję Wam Kochani :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7
Dziękuję za to, że jesteście :ladybug3 :ladybug3 :ladybug3
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: DZIĘKUJĘ

Postprzez gosia33 » 03 Sty 2016, 16:23

Serdecznie dziekuje calej rodzinie biedronkowej za wieniec i szczere kondolencje. Dziekuje ze w tym czasie jestescie ze mna myslami i ze moge na was liczyć.
Dziekuje pieknie.
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31


Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron