Proskin LF Nutrikosmetyk firmy PSM

Dział poświęcony wszystkim nutrikosmetykom, zwane są pigułkami urody, zażywane doustnie odżywiają, regenerują i chronią skórę, włosy i paznokcie od wewnątrz.

Proskin LF Nutrikosmetyk firmy PSM

Postprzez artsus » 04 Mar 2012, 13:57

Wczoraj dostałem od Beatki Proskin LF Nutrikosmetyk firmy PSM do testowania na sobie.
Co prawda, producent preparatu zaleca dla osiągnięcia optymalnego efektu, stosowanie kapsułek przez trzy miesiące codziennie, ale zobaczymy co się wydarzy u mnie i w jakim czasie będą efekty stosowania przez miesiąc a potem przez kolejne miesiące stosowania kapsułek Proskin LF.
W zależności od wagi przyjmującego, dawkowanie od 1 do 2 kapsułek dziennie.
W moim przypadku 2 kapsułki dziennie.

Preparat zaczynam stosować od jutra, czyli poniedziałek 5 marca.

Image
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Proskin LF Nutrikosmetyk firmy PSM

Postprzez Marzena81 » 03 Kwi 2012, 11:18

Witam :)
Ja również otrzymałam od Beatki pudełeczko, z tym, że dla mojej córeczki. Jak na razie jesteśmy już na półmetku pierwszego opakowania. Najgorzej, że ciężko u kogoś obserwować efekty, ale zobaczymy, co będzie działo się dalej. Jeśli okaże się dobre, na pewno skuszę się na dalsze "wspomaganie" tabletkami.
No i dzięki Proskin zaczęłam dodawać dla małej mleko do kąpieli. Polecam :)
Marzena81
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 03 Kwi 2012, 10:48

Re: Proskin LF Nutrikosmetyk firmy PSM

Postprzez henia » 03 Kwi 2012, 15:12

Marzenko rozumiem dylematy, czy działa?, jak działa? ale tak to wygląda, przy wszelkim wspomaganiu wewnętrznym, sama wiesz. Tu czarodziejska różdżka nie działa. Czasu trzeba. A i słoneczko już coraz częściej gości u nas :banan1 Będzie dobrze, i oby ten Proskin LF u Was się sprawdził.

No i rośnie nam nowa Kleopatra w sensie Lenka i jej kąpiele w mleku. Pozdrawiam :serduszka
henia
 

Re: Proskin LF Nutrikosmetyk firmy PSM

Postprzez artsus » 03 Kwi 2012, 20:08

Witam, niestety źle zareagowałem na preparat (problemy żołądkowo-jelitowe) więc jestem zmuszony go odstawić.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Proskin LF Nutrikosmetyk firmy PSM

Postprzez Marzena81 » 10 Kwi 2012, 15:54

Witam ponownie, zostało małej tabletek do piątku, ale niestety nie widzę rezultatów. Chociaż jak na razie to ma nowy wysyp po wirusie, więc jest tego zamiast mniej, to więcej, wrrr. Skóra w dotyku jest taka sama, niestety nie zauważyłam różnicy, szkoda, bo byłam nastawiona, żeby zakupić następne opakowanie, jeśli będzie ok. No, ale jeszcze poczekam do piątku, ponoć po trzech tygodniach widać dopiero efekty, więc może jeszcze coś zauważę pod koniec. Na razie pozdrawiam :gwiazdka9
Marzena81
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 03 Kwi 2012, 10:48

Re: Proskin LF Nutrikosmetyk firmy PSM

Postprzez Marzena81 » 15 Maj 2012, 17:32

Witam ponownie :banan0
Dzięki naszej kochanej Beatce przedłużamy stosowanie Proskinu LF :D mam aż dwie paczki, więc może przy dłuższej terapii zauważę więcej efektów?
A przy okazji poczytałam o właściwościach mleka kobylego, no i nie ma opcji, żeby po dłuższym stosowaniu nie poprawił się ogólny stan zdrowia.
Ogólnie rzecz biorąc widzę, że słoneczko robi swoje i głowę Lena ma prawie czystą. Pozbyłyśmy się łuski, zostało odrobinę czerwonych "placków" ale w porównaniu z zimą to jest nic :P
Nogi prawie czyste, tylko ręce coś się doleczyć nie mogą. No, ale nie jest źle.

Czy ktoś jeszcze próbuje Proskinu? Piszcie swoje opinie, w "kupie" będzie raźniej. U Leny dziś wznowienie stosowania, trzymam kciuki za nią i innych stosujących :wink: .

Ach no i tak jeszcze tylko wspomnę, że zaczęłyśmy "zbiór" bratka polnego i rumianku do suszenia na zimę :kwiatek5 , mozolne zajęcie, ale w naturze siła :kwiatek8

Witam ponownie :banan1
U nas spokojnie, Lena co dzień łyka tableteczkę, powoli, powoli i mam nadzieję, że coś tam w środku już się nawilża :wink:
Nikt więcej nie testuje Proskinu? Tylko my? :)

I znów ja :)
Lena dalej w trakcie przyjmowania Proskinu. Zrobiłam niedawno eksperyment, a raczej dałam dla małej "wolne" jeden wieczór od smarowania i muszę przyznać, że nie było drapania w nocy. Rano skóra nie wydawała się sucha. Być może jest to efekt przyjmowania mleczka w tabletkach :gwiazdka9 więc łykamy dalej. Zaraz druga paczka. Niedługo eksperyment ponowię.
Muszę poczekać tylko aż przeziębienie minie i zmiany na rękach sobie pójdą :lol: W sumie tylko one nam zostały z całego ciała. Coś tych rąk nie mogę doleczyć, ale spokojnie, cały czas szukam i próbuję.
Pozdrawiam serdecznie :buzka

Widzę, że tylko Lena jest w trakcie stosowania tableteczek, bo nikt się nie odzywa. Mój post niedługo będzie na całą stronę, jak będę go non stop edytować :lol:
W każdym bądź razie Proskin dalej jest łykany co dzień. No i nie wiem wiecie, czy to to, ale po przeziębieniu pierwszy raz od nie pamiętam kiedy, nie było aż tak mocnego wysypu :shock: . Spodziewałam się, że będzie gorzej, a tu tylko delikatnie odnowiły się zmiany na rękach, które znikły szybciej niż samo przeziębienie. Mam więc nadzieję, że to zasługa codziennego przyjmowaniu mleczka w tabletkach. Oby tak było, to będzie dobrze :banan0
Do następnego razu.

No i witam znów ja :banan0
Nie miałam troszku czasu na pisanie, ale powoli idziemy ku końcowi drugiego opakowania Proskinu, więc smarnę co nieco obserwacji ;)
Muszę przyznać, że przez całe te zamieszanie ze słoneczkiem i latem, obydwie zapominałyśmy o tabletkach, więc odrobinę było pominane. Jednak pomimo tego, mogę już teraz powiedzieć z całą pewnością, że skóra Lenki jest o wiele lepiej nawilżona. Wcześniej, jak smarowałam ją wieczorem, rano skóra była już sucha. Teraz nawet popołudniu następnego dnia jak przeciągnę ręką po skórce, to czuję, że jest delikatniutka. Czuć, że jest nawilżona, nie trzeba więcej smarowania. Tak się zastanawiam, czy po jakimś dłuższym czasie nie odeszłoby też smarowanie wieczorne.
Jedno jest pewne. Na Lenę kuracja działa. Skóra jest w o wiele lepszym stanie, bardziej nawilżona i taka delikatniusia w dotyku :D Więc polecam spróbować. Oczywiście na efekty trzeba trochę poczekać, ale jak dla mnie warto. Szczególnie, że smarowania mała ma dość na wieczór, a tabletkę sama chętnie łyka :)
Marzena81
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 03 Kwi 2012, 10:48

Re: Proskin LF Nutrikosmetyk firmy PSM

Postprzez Gosiaczek68 » 29 Lip 2012, 22:31

Marzenko jakos ten twój temat uciekł przez te edycje, gdyby nie sugestia Beatki bym nie znalazła.
Ciesze sie bardzo że Proskin spełnia swoją rolę. Raczej ze smarowania wieczornego bym nie zrezygnowła, tez mam czasami dość smarowania ale gdy zrobie sobie przerwę to na następny dzięń moge rysowac na skórze. :serduszka
Ostatnio edytowany przez Gosiaczek68, 07 Sie 2012, 09:40, edytowano w sumie 1 raz
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Proskin LF Nutrikosmetyk firmy PSM

Postprzez Marzena81 » 30 Lip 2012, 11:02

O widzisz Gosiaczku, w końcu mnie ktoś odkopał :lol:
Edycja wskazana na forum, tylko właśnie szkoda, bo temat leci w dół i ginie w innych...

Ze smarowania wieczorem nie rezygnuję, szczególnie po kąpieli, tym bardziej, że doleczamy teraz ostatni wysyp, więc nie chcę tego wysuszyć. Jak na razie jest bardzo dobrze. Najważniejsze, że widać i czuć, że skóra jest bardziej nawilżona. Mam jeszcze listek Proskinu, więc jeszcze pół miesiąca kuracji :) Bardzo się cieszę.
Marzena81
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 03 Kwi 2012, 10:48

Re: Proskin LF Nutrikosmetyk firmy PSM

Postprzez artsus » 07 Sie 2012, 09:26

Wracam do tematu ze względu na zaostrzony atak łuszczycy. Jakiś czas temu zasmakowałem w czipsach, i to był wielki błąd. Zmiany zaczęły się niesamowicie łuszczyć, jak skóra z liniejącego węża, nawet smarowanie najgęściejszymi i najtłustszymi maściami pomagało tylko na trochę. Szybko wysychały i pękały.
Zostało mi jeszcze opakowanie po wcześniejszym testowaniu, dlatego postanowiłem je skończyć pomimo wcześniejszych problemów żołądkowych. Co się okazało, po tygodniu łykania Proskinu LF i tylko jednej kapsułce dziennie co rano, koszmarnie łuszczące się zmiany zaczęły powoli się cofać pozostawiając gładką skórę. Przy jednej kapsułce, niema problemów z żołądkiem.
Dodatkowo wspomagam się tranem w kapsułkach. Zmiany są nadal lekko zaczerwienione, ale gładkie oraz pozbawione łuski i grudek.
Tak więc szczerze mogę polecić Proskin. Mam jeszcze dwa opakowania kapsułek i stosuje je nadal, postaram się dalej kontynuować efekty kuracji Proskinem LF.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Proskin LF Nutrikosmetyk firmy PSM

Postprzez Marzena81 » 10 Paź 2012, 20:55

No to i ja się wypowiem po dłuższej kuracji.
Mogę z czystym sumieniem polecić Proskin LF :brawo
Oczywiście nie stosowałam tylko jego, ale widzę niebotyczną różnicę w skórze Leny. Myślę, że po prostu zacznę kupować go sama.

Z takich ciekawostek mogę dodać, że wyjątkowo mała przez cały czas brania Proskinu nie chorowała, nic jej się nie czepiało. Teraz już po kuracji przyplątały się dwa przeziębienia, ale żadnej jak dotąd anginy (gdzie w tamtym roku miała już ze dwie), no i co najważniejsze nie ma szanownej pani ł. Mam nadzieję, że już się nie pokaże :banan0

Dla mnie rewelacja :ladybug3
Marzena81
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 32
Rejestracja: 03 Kwi 2012, 10:48

Następna

Wróć do Nutrikosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron