Szpitale

W tym dziale, prosimy o swoje uwagi i spostrzeżenia związane z leczeniem Łuszczycy i ŁZS w Szpitalach i Klinikach Dermatologii. Temat, prosimy zaczynać od nazwy placówki i miejscowości w której znajduje się placówka.

Re: Szpitale

Postprzez Szater » 20 Lis 2013, 10:43

Amazonko mylisz nadal Beaty :D Bt37 ta ,która spotkałes w Czestochowie to Beata Trojanowska -szefowa a Beata ,która tu pisze to jedna z nowych biedronek i nie wiem czy miałes okazje ja spotkac...pozdrawiam :*
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Szpitale

Postprzez BEATA » 21 Lis 2013, 18:20

No tak no tak pomyłka w BEATACH :gwiazdka6
Ja dziś miałam 5 dzień naświetlania dekold mam różowy na zmiany łuszczycowe te lampy nic nie dają jest dalej tak samo a może nawet i więcej mam ich zobaczymy co dalej będzie.
Na obchodzie też stwierdzono że narazie się nic nie poprawia, zmiany się nie redukują.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Szpitale

Postprzez Amazonka » 21 Lis 2013, 20:52

BEATA napisał(a):No tak no tak pomyłka w BEATACH :gwiazdka6
Mój błąd, na zauważyłem u ciebie miotły, jako statku powietrznego. Szczotkę to może w domu posiadasz, ale w nicku jej niema. Na szczotce jeszcze nikt nie latał. Przynajmniej bajki o tym nie piszą. Na dywanie Arabowie latali.
Nie panikuj jak napisała Henia. To musi potrwać.
Te środki co szybko dają efekty, z reguły nie rokują nic dobrego.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Szpitale

Postprzez Szater » 22 Lis 2013, 09:36

w łuszczycy nie ma dróg na skróty,nie ma jednej recepty i jednego leku :) moze naswietlanie to akurat nie jest metoda na twoja łuszczyce...u mnie bardzo dobrze działa słonko i solona woda a naswietlania UVB311...jakos bez efektu....ale faktycznie spokój to jedyne co cie ratuje :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Szpitale

Postprzez BEATA » 03 Gru 2013, 17:24

Witam Was ponownie :gwiazdka7 pisze żeby zdać po kródce relacje... no to tak odstawiono mi cygnoline mam co drugi dzień tylko lampy i oczywiscie natłuszczania wazelina czy tam czymś, zacznę od początku jak to było... w sobote posmarowałam się cygnoliną i pielegniarka ogłosiła że wody nie będzie przez 3 godz. a ja akurat zdąrzyłam się nią posmarować i spytałam co teraz skoro ja ją powinnam zmyć po godz. odpowiedziała że trudno będę musiał pózniej to zrobić no i mnie poparzyłą troche ale nie mocno, w niedziele miałam lapy, wczoraj na obchhodzie spytano mnie co mnie poparzyło czy lampy czy cygnolina odpowiedziałam że cygnolina no i postanowili odstawić wytłumaczyłam im że to dlatego że za długo ją miałam na ciele, więc wczoraj miałam tylko nawilżanie i dziś lampy i nawilżanie, mocno mnie nie poparzyło mam parę plam czerwonych a na nogach na obkoło łuszczycy jest troche poparzone taka obramówka choc po całości się smarowałam tą cygnoliną to tam gdzie mam łuszczyce to na obkoło zmian bardziej mnie poparzyło a przecież nie smarowałam się punktowo...
Leże tu już 3 tygodnie czyli dziś miałam 11 raz lampy powiem tak moim zdaniem to tak wygląda::::: poprawa jest bo widzę zmiany łuszczycowe się po trochu spłaszczają są białe ale jeszcze czuję je pod palcem jak przejadę ręką takie górki niby co nie które już są całkowicie białe ale je czuć nie wiem czemu zawsze miałam że jak już były białe to i konkretnie płaskie a teraz nie, niby są co nie które białe ale nie płaskie czuć je pod ręka i przesuszone po kąpieli, nie które idą dobrze powoli się zaleczają a nie które tak jest że jest zmiamna juz prawie biała ale w środku jest jeszcze kropka czerwona czyli to jest nie doleczone, na tułowiu na bokach tak mam, a na nogach to jest tak że nie które zmiany są białe ale chyba mnie ta cygnolina popaliła i na obkoło mam obwódkę czerwona na zdrowej skórze poparzona, a nie których zmian na nogach jeszcze nie ruszyło a nie które tak są jak siniaki taki mają odcień nie białe nie czerwone tylko sine. Będę wdzieczna za wszystkie podpowiedzi czy u Was też tak było przy leczeniu i ile mieliście naśietlań. I w ogóle za wszystko będę wdzieczna za obojętnie jaki komentarz :gwiazdka6
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Szpitale

Postprzez Szater » 03 Gru 2013, 21:02

po pierwsze spokojnie :wink: cygnolina ma za zadanie wypalac...taka jej rola,obwódki są i bedą róznistych kolorów i to tez prawidłowo,nikt w szpitalu nie czyha na twoje życie wiec nie masz sie czego obawiac a wszelkie wątpliwosci rozwiewaj poprzez spokojną rozmowe...z lekarzem lub pielegniarkami.Zapewniam wyjasnia wszystkie watpliwosci,grzecznie i dokładnie :) Jezeli leczy sie cygnolina trzeba byc przygotowanym na to że do lekkich poparzen dochodzi,moga one bardzo zle wyglądac ale nie odczuwa sie ich tak bardzo....znam te metode...że tak powiem...dogłebnie bo..kocham cygusie :lol: Zycze powodzenia,nawilzaj,natłuszczaj bo cygusia i lampy to dodatkowe wysuszenie...bedzie dobrze...gwarantuje :D
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Szpitale

Postprzez BEATA » 03 Gru 2013, 22:53

Nie wiem Krysiu czy Ty mnie dobrze zrozumiałaś mi odstawiono cygnoline mam tylko lampy, mówiłam że wolałabym cygnolinę i lampy ale powiedzieli że nie , że odstawiają mi cygnolinę.
Ja też wiem że są poparzenia po cygnolinie bo kiedyś przecież tak miałam i Ty też na pewno pamiętasz moją kurację nią jakiś czas temu.
Teraz też chciałam się nią jeszcze leczyć bo moim zdaniem mocno mnie nie poparzyła ale nie ja podejmuję ostateczną decyzje tylko lekarz.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Szpitale

Postprzez Amazonka » 04 Gru 2013, 00:54

Może i dobrze zrobili. Bo znacznie trudniej leczyć zapalenie skóry niż Ł.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Szpitale

Postprzez Szater » 04 Gru 2013, 09:49

Jezeli cos przeoczyłam to sorki :* masz możliwosc to pogadaj z lekarzami,teraz nie ma tak że pacjent nie może sie odezwac...jeszcze jak pacjent jest swiadomy leczenia i ma konkretne wiadomosci....moze połączenie wysokiej cygusi i naswietlan spowodowało taką reakcje skóry a może jakies leki bierzesz nowe....kurcze szkoda że sie wycofali ale zobaczymy co ci zaproponują...powodzenia,pamietaj nic o tobie bez ciebie :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Szpitale

Postprzez BEATA » 04 Gru 2013, 13:25

Krysiu ale ja pisałam że rozmawiałam z lekarzem że chciałabym tą cygnolinę no ale powiedziano mi że nie, że ją odstawiają że same lampy może wystarczą, nie będę w kółko o tym samym rozmawiała, i się sprzeczała że chce i tyle bo to oni podejmują ostateczną decyzje ja tylko mogę powiedzieć swoje zdanie.
Nie biorę żadnych leków nowych, tak jak pisałam w poprzednich postach spowodowało te poparzenie za długo trzymana cygnolina z braku wody powinnam mieć ja na ciele godzine a miałam trzy, pisałam już o tym, a stężenie cygnoliny miałam 0,1.
Nie jestem mocno poparzona w domu bywało gorzej jak się leczyłam cygnoliną tu mam trochę rece i nogi, ale może wstrzymali mi żeby jeszcze gorzej nie było bo tak jak Mi Henia podpowiedziała jeszcze by wtedy musieli lampy odstawić.
Nic mi narazie nie proponują dziś tylko natłuszczania jutro lampy.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kliniki i Szpitale - odziały dermatologiczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron