Szpitale

W tym dziale, prosimy o swoje uwagi i spostrzeżenia związane z leczeniem Łuszczycy i ŁZS w Szpitalach i Klinikach Dermatologii. Temat, prosimy zaczynać od nazwy placówki i miejscowości w której znajduje się placówka.

Re: Szpitale

Postprzez Szater » 04 Gru 2013, 14:11

czytałąm że rozmawiałas ale oni mają tylu pacjentów że krótka wymiana zdan na wizycie to żadna rozmowa...według mnie,ale wola twoja.Co do cygnoliny o stezeniu 0,1% to nawet trzymana całą noc nie spowoduje poparzen jakie przychodzą ludziom na mysl gdy czytają o poparzeniu,to słabiutkie steżenie i zapewniam że przytrzymanie go 1h dłużej nie mogło spowodowac znacznych poparzen....sprawa prawdopodobnie tkwi w czyms innym...skład owej cygusi lub aktywniejsza skóra po połączeniu leczenia cygnolina +lampy.No cóż jestes w szpitalu,pod opieką poczekaj co zaaplikują i zaproponują do dalszego leczenia. :)
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Szpitale

Postprzez Amazonka » 04 Gru 2013, 15:42

Nie byłbym taki pewny. Kążdy jest inny. Dla mnie 0,1 % to mniej niż zero. Od jedynki zczynałem.
Łuszczyca sie lokuje w skórze na różnej głębokości. Cygnolina wnika płytko, na tym problem z cygnoliną.
Napisała do mnie dziewczyna SMS 2-3 dni temu, że odstawiła gluten i jest poprawa. Bo nic jej nie pomagało.
Z innego forum. Nawet ni wiem dokładnie kto. Może warto, żadne ryzyko, znikome koszty.
Co możesz łykać to Vitaral 3-5 dziennie.
Czy obecnie masz efekt "nakłucia" ? Miałaś ? To wskaźnik stanu twojej łuszczycy.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Szpitale

Postprzez BEATA » 04 Gru 2013, 21:41

Tak masz racje Krysiu porozmawiam z nimi, zobaczymy co powiedzą,
Szater napisał(a):aktywniejsza skóra po połączeniu leczenia cygnolina +lampy
tak Krysiu pewnie to o to chodzi o lampy plus cygnolina, dlatego mi ją narazie odstawiono, a będę dalej drążyć temat i porozmawiam z nimi.
Amazonka napisał(a):Czy obecnie masz efekt "nakłucia" ? Miałaś ? To wskaźnik stanu twojej łuszczycy.
nidy nic takiego nie miałam i nawet nie wiem co to jest. Kiedyś może się zdecyduję i odstawię ten gluten.
Amazonka napisał(a):Co możesz łykać to Vitaral 3-5 dziennie
A czemu tego Vitaralu tak dużo?? skoro na ulotce z tego co czytałam przed chwilą łyka się raz dziennie.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Szpitale

Postprzez waldek68 » 05 Gru 2013, 19:14

Beatko pelna zgodnosc z Szater takie stezenie nie moglo spowodowac zmian tych no chyba ze jakies uczulenie na cygnoline .LAMPY po zmyciu cygnoliny tez nie mialy raczej wplywu .Gluten inna bajka raczej nie przywiazuje wagi do tego tematu jesli juz jesli ktos ma naprawde przeciwskazania do niego .
waldek68
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 63
Rejestracja: 12 Maj 2012, 09:43

Re: Szpitale

Postprzez BEATA » 05 Gru 2013, 19:45

Nie jestem uczulona na cygnolinę.
waldek68 napisał(a):Gluten inna bajka raczej nie przywiazuje wagi do tego tematu jesli juz jesli ktos ma naprawde przeciwskazania do niego .
nie rozumiem o co Ci chodziło w tym twierdzeniu???????
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Szpitale

Postprzez waldek68 » 06 Gru 2013, 00:10

Troche zawile napisalem .Nie wierze osobiscie w wielka moc odstawienia glutenu .To co nam szkodzi bardziej indywidualna sprawa a nie gluten raczej .
waldek68
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 63
Rejestracja: 12 Maj 2012, 09:43

Re: Szpitale

Postprzez Szater » 06 Gru 2013, 08:38

słyszałam że jestes po rozmowie...ciesze sie bardzo i...mam nadzieje że nowa terapia skojarzona da lepsze efekty :buzka powodzenia :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Szpitale

Postprzez BEATA » 06 Gru 2013, 12:27

Tak Tak Krysiu jestem po rozmowie po namowię Twojej i oczywiście mojej kochanej HENI :* udało się coś wynegocjować i od dziś mam dziegcie mam je zmyć dopiero jutro rano a potem na lampy pójśc, a potem po lampach nawilżanie, i co drugi dzień lampy na przemian z dziegciami. :* :* :* :* :* :*
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Szpitale

Postprzez henia » 06 Gru 2013, 14:06

Ależ ten szpital Cię rozwija Młoda :banan0
Tylko uważaj w sensie obserwuj sie po tej kuracji skojarzonej z dziegciami. Tylko wiesz z zimna główka zerkaj na to a nie.... hii hii Powodzenia :buzka
henia
 

Re: Szpitale

Postprzez Szater » 06 Gru 2013, 16:37

Czasem okazuje sie że z przykrego miejsca można wyniesc ciekawe doswiadczenia :wink: jak nabierzesz pewnosci to i zycie wyda ci sie łatwiejsze.Pamietaj zawsze i wszedzie najlepszą forma kontaktu jest....rozmowa,dyskutuj,negocjiuj...to twoje zdrowie a im wiecej bedziesz miała doswiadczen na temat swojej choroby tym łatwiej bedzie ci prowadzic swoje sprawy w/g własnego pomysłu.Lekarze to tez ludzie,czasemmają gorsze dni ale na ogól można sie dogadac jezeli tylko człowiek chce.Sciskam,uważaj na te dziegcie moga fest wysuszac :*
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kliniki i Szpitale - odziały dermatologiczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron