Szpitale

W tym dziale, prosimy o swoje uwagi i spostrzeżenia związane z leczeniem Łuszczycy i ŁZS w Szpitalach i Klinikach Dermatologii. Temat, prosimy zaczynać od nazwy placówki i miejscowości w której znajduje się placówka.

Re: Szpitale

Postprzez BEATA » 06 Gru 2013, 17:41

Szczerze dziewczyny?? to ja już mam dość tego leczenia i tu bycia mija już prawie miesiąc a taka mała poprawa musiałabym chyba być tu rok albo całe życie może bym wyszła zaleczona stąd aj tam... szkoda słów.
Szater napisał(a):uważaj na te dziegcie moga fest wysuszac
Krysiu za bardzo nie wiem jak ja mam uważać bo dziś nawet nie będę się nawilżać mam ich nie zmywac dopiero po lampach jutro się nawilże, natłuszcze itp..
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Szpitale

Postprzez Amazonka » 07 Gru 2013, 23:27

waldek68 napisał(a):Troche zawile napisalem .Nie wierze osobiscie w wielka moc odstawienia glutenu .To co nam szkodzi bardziej indywidualna sprawa a nie gluten raczej .
Co to znaczy raczej ? Miałeś łuszczyce z glutenem ?
Jak raczej jej szkodzi, bo ma taką indywidualność ?
Boli coś jak odstawi gluten ? Są jakieś koszty ? Jest zagrożenie dla organizmu ?
Nic nie straci, może dużo zyskać.
Nie można odradzać innym szukania metod poprawy. Gdybym ja miał po 35 latach choroby taki sposób myślenia, to dalej leżałbym w szpitalu i babrał się maściami.
Beatko !
Problem u ciebie polega na tym, że posiadasz źródła wysypu. Jakie nie wiadomo.
Przy moim pierwszym pobycie w Klinice Dermatologicznej w Warszawie, szukano przyczyn, chorych organów, stanów zapalnych. Kazali leczyć próchnice, wyrywać zepsute zęby. Andrzejowi kazali usunąć migdały. U mnie w jelitach akurat nie szukali. Odstawienie glutenu nic nie kosztuje.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Szpitale

Postprzez waldek68 » 08 Gru 2013, 19:35

Nie odradzam nikomu szukania metod poprawy .Pisalem raczej bo nie spotkalem sie z jakimkolwiek dowodem na to ze ograniczenie czy zrezygnowanie z glutenu mialo jakis wspanialy wplyw na duza poprawe .Dla grupy ludzi gdzie nie toleruja glutenu moze tak ale dla wiekszosci jednak jest to sprawa indywidualna i jednemu bedzie szkodzil alkohol drugiemu kawa a komus tam moze i gluten .Sam osobiscie nie widze by cos z tych skladnikow mialo wplyw na mnie ,mimo prawie 2 lat czystej skory nic z tego nie ograniczam .Staram sie jednak jesc zdrowiej unikac soli wszelkich konserwantow i panowac nad stresem ........tu widzac zaleznosc i powiazania z luszczyca .Nie rozumiem pytania czy mialem luszczyce z glutenem ???????
waldek68
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 63
Rejestracja: 12 Maj 2012, 09:43

Re: Szpitale

Postprzez Amazonka » 09 Gru 2013, 00:26

waldek68 napisał(a):Nie odradzam nikomu szukania metod poprawy .Pisalem raczej bo nie spotkalem sie z jakimkolwiek dowodem na to ze ograniczenie czy zrezygnowanie z glutenu mialo jakis wspanialy wplyw na duza poprawe .

Raczej to konkretnie negatywne stwierdzenie. Tak to zostanie odebrane.
waldek68 napisał(a): Dla grupy ludzi gdzie nie toleruja glutenu moze tak ale dla wiekszosci jednak jest to sprawa indywidualna i jednemu bedzie szkodzil alkohol drugiemu kawa
Skąd wiesz do jakiej grupy ludzi Beata należy.
waldek68 napisał(a):a komus tam moze i gluten .
Tak się nie pisze, ma to swoją wymowę.
waldek68 napisał(a): Pisalem raczej bo nie spotkalem sie z jakimkolwiek dowodem na to ze ograniczenie czy zrezygnowanie z glutenu mialo jakis wspanialy wplyw na duza poprawe .

To też nieprawda.
Ja się nie liczę, jestem niby przykładem z dalekiej Australii, z literatury z końca Świata.

Dlaczego ludzie którzy uporali się z łuszczycą nic nie piszą, nie dzielą się doświadczeniami ? Znam takie osoby.
Może mają rację, że nie ma co sobie głowy zawracać. Poważnie się zastanawiam, czy tracenie czasu na forum ma jakiś sens.

waldek68 napisał(a):mialo jakis wspanialy wplyw na duza poprawe .

Jak nie ma dużej poprawy tylko mniejsza to lepiej nie zawracać sobie głowy. Ciekawe podejście.
Beata stosuje uznane lampy i uznaną cygnolinę, a wspaniałego wpływu i dużej poprawy nie widać.
Pomimo środków z dowodami, w literaturze.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Szpitale

Postprzez waldek68 » 09 Gru 2013, 01:31

Nie mam wplywu jak ktos odbiera slowo raczej ,prawda jest natomiast to ze nie spotkalem osoby co dieta bez glutenu wyleczyla by luszczyce .Nie znam Beaty nie wiem czy nalezy do grupy co szkodzi jej gluten czy nie mysle ze sama moze zaobserwowac czy ma wplyw na luszczyce czy nie .Nie mamy wplywu na to by luszczyce wyleczc ale szanse na to by miec okresy remisji zawsze jakies sa .Pozostaje zyczyc Beatce jak i kazdemu z nas by znalesc to co nam szkodzi .
waldek68
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 63
Rejestracja: 12 Maj 2012, 09:43

Re: Szpitale

Postprzez Szater » 09 Gru 2013, 09:36

Dokładnie tak jak napisał Waldek każda metoda prowadząca do celu-osiągniecia remisji jest dobra :kwiatek8 ja sama na sobie przetestowałąm co sie da i niekoniecznie to jedzienie ma akurat wpływ na moją łuszczyce....bardziej stres i leki.Troszke juz sie krece koło ludzi chorych na łuszczyce,rózne eksperymenty widziałam ale jakos nie trafiłam na kogos kto po odstawieniu glutenu uzyskał by remisje :? jedna kolezanka nawet zastosowała głodówke i to 21 dniowa....niby cos było poprawy i ponownie wróciła,pomimo ze ta jadła tylko warzywa gotowane.Proponowac zawsze można ,ale nie ma potrzeby na siłe kogos przekonywac,spokój czyni cuda...BEATKA jest w szpitalu tam niekoniecznie moze eksperymentowac z jedzieniem,wróci do domku podejmie decyzje,podpowiedzi ma :) zdrówka wszystkim :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Szpitale

Postprzez Amazonka » 09 Gru 2013, 21:38

waldek68 napisał(a):Nie mam wplywu jak ktos odbiera slowo raczej ,[/quoe] Trzeba mysleć co się. pisze.
waldek68 napisał(a):prawda jest natomiast to ze nie spotkalem osoby co dieta bez glutenu wyleczyla by luszczyce .

Ludzie myślcie logicznie, chociaż trochę.
Czy wyleczenie zębów wyleczy łuszczyce ? A każą leczyć.
Czy wylecznie innych organów wyleczy łuszczycę - a szukają stanów zapalnych.
Po co omijasz chemię, gwarantuje, że omijamie chemii nie wyleczy łuszczycy.
waldek68 napisał(a):Nie mamy wplywu na to by luszczyce wyleczc ale szanse na to by miec okresy remisji zawsze jakies sa

To już lepiej. Jak się zmniejszy wysyp to już jest coś.
Szater napisał(a):jedna kolezanka nawet zastosowała głodówke i to 21 dniowa....niby cos było poprawy i ponownie wróciła,pomimo ze ta jadła tylko warzywa gotowane.
Co to jest 21 dni -zwłaszcza na wyleczenie chorych jelit. Wy chcecie szybkiej akcji - to jakaś pomyłka.
Minimum 3 miesiace, 6 miesiecy. Takie są zalecenia lekarzy z Londynu.
Czy sama głodówka oczyszcza - potocznie sie tak mówi.
Ci z Londynu i z Amazonii każą stosować odpowienie środki.
Medycyna konwencjonalana ten temat milczy.
Ostatnio edytowany przez Amazonka, 09 Gru 2013, 21:52, edytowano w sumie 1 raz
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

Re: Szpitale

Postprzez BEATA » 09 Gru 2013, 21:45

Amazonka napisał(a):Przy moim pierwszym pobycie w Klinice Dermatologicznej w Warszawie, szukano przyczyn, chorych organów, stanów zapalnych. Kazali leczyć próchnice, wyrywać zepsute zęby
A mógłbyś mi powiedzieć AMAZONKA gdzie leżałeś w szpitalu w Warszawie??? Tak to prawda nic mi nie szkodzi spróbować i odstawić gluten tylko teraz tak jak Krysia mówi jestem w szpitalu i nie mam jak, a co prawda jak wrócę do domu to pomyślę o tym tylko też ciężko było by mi bo w pracy jadam obiady i jem to co jest więc trudno było by mi wykluczyć ten Gluten ale pomyślę o tym... dzięki za ia podpowiedzi z tym Glutenem każda podpowiedz jest dla mnie bardzo cenne :gwiazdka5
Amazonka to Tobie łuszczyca znikła jak odstawiłeś Gluten?? jak to u Ciebie wygląda?? mógłbyś opowiedzieć??dalej nic nie jesz z Glutenem??
Tak jak nie które osoby wiedzą bo już o tym wcześniej wspominałam ja od 3 lat nie mogę w ogóle uzyskać remisji ale nie było aż tak zle ciągle się smarowałam coś tam wychodziło i tak w kółko a przed szpitalem mnie tak mocno obsypało bo miałam angine i brałam dość długo antybiotyk i wydaję mi się że to było to zródło wysypu ale pewna też nie jestem, pierwszy raz czyli jak miałam 8 lat też miałam angine i wtedy po raz pierwszy dostałam łuszczyce już się męcze z tą chorobą 17 lat niestety, często choruję na anginę. W okresie szkolnym łatwiej było mi zaleczyć łuszczyce teraz ostatnio miałam taki problem od 3 lat niby maści ją ruszały ale ciągle coś...
waldek68 napisał(a):Staram sie jednak jesc zdrowiej unikac soli wszelkich konserwantow i panowac nad stresem ........
z tym stresem to chyba ciężko, panować nad nim... ja postaram się jak wrócę do domu też przyjrzeć się temu co jem... tylko to Waldek robisz co napisałeś?? czyli unikasz soli konserwantów?? i to Ci pomaga masz spokój z łuszczyca 2 lata... o jejku ale Ci fajnie też bym tak chciała :gwiazdka6
już sama nie wiem co myśleć jak kombinować żeby się pozbyć łuszczycy, nigdy nie próbowałam diety więc przydało by się i to spraktykować tylko nie wiem od czego zacząć co najpierw wyelominować... może tak jak Amazonka mówi GLUTEN... ciężko by było mi ale jak się nie sprawdzi nie będzie wiadomo... ale kurcze musiałabym jakieś specjalne jedzenie sobie do pracy robić i nie jeść tam obiadów...
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Szpitale

Postprzez basia46 » 09 Gru 2013, 21:50

A mógłbyś mi powiedzieć AMAZONKA gdzie leżałeś w szpitalu w Warszawie??? Tak to prawda nic mi nie szkodzi spróbować i odstawić gluten tylko teraz tak jak Krysia mówi jestem w szpitalu i nie mam jak, a co prawda jak wrócę do domu to pomyślę o tym tylko też ciężko było by mi bo w pracy jadam obiady i jem to co jest więc trudno było by mi wykluczyć ten Gluten ale pomyślę o tym... dzięki za ia podpowiedzi z tym Glutenem każda podpowiedz jest dla mnie bardzo cenne :gwiazdka5

Ja nie szaleje ze wściekle zdrową dietą odstawiłam chleb, bułeczki,kluseczki wszelakie, niestety jestem łasuchem na ciasta ale i tak widzę efekty :D
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Szpitale

Postprzez Amazonka » 09 Gru 2013, 23:23

BEATA napisał(a):Tak jak nie które osoby wiedzą bo już o tym wcześniej wspominałam ja od 3 lat nie mogę w ogóle uzyskać remisji ale nie było aż tak zle ciągle się smarowałam coś tam wychodziło.
Ja tak mialem przez 35 lat. Już myślałem, że sie tego nie pozbędę.
Basiu, pojedz to czy tamto, pojedź do Krakowa, to od ciebie nie daleko. Może będziesz jeść ciasta i będzie śladowa łuszczyca.
Ja byłem w Krakowie 23 listopada. Profilaktycznie.
Każdy może stosować to co ja stosowałem. Niczego nie ukrywam.
Beatko,napisałem duży post, ale się skasował.
Chwalcie łąki umajone... Chwalcie z nami Panią Świata jej dłoń nasza wieniec splata
Amazonka
Biedronkowy Doradca
Biedronkowy Doradca
 
Posty: 165
Rejestracja: 22 Paź 2012, 17:43
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kliniki i Szpitale - odziały dermatologiczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron