Instytut Reumatologii W Warszawie

W tym dziale, prosimy o swoje uwagi i spostrzeżenia związane z leczeniem Łuszczycy i ŁZS w Szpitalach i Klinikach Dermatologii. Temat, prosimy zaczynać od nazwy placówki i miejscowości w której znajduje się placówka.

Instytut Reumatologii W Warszawie

Postprzez martucha180 » 17 Cze 2013, 15:53

3 tygodnie temu zarejestrowałam się przez internet do Instytutu Reumatologii w Warszawie. Dziś dostałam e-mail, iż wizytę mam wyznaczoną pod koniec października u dr Izabelli Janeckiej. :ladybug7
Czy ktoś z Was się tam leczy? Czy ktoś coś wie o tej lekarce? Będę wdzięczna za każdy odzew. :kwiatek7
martucha180
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 03 Cze 2013, 21:12

Re: Instytut Reumatologii W Warszawie

Postprzez BT37 » 17 Cze 2013, 16:24

Witaj Marto,

Owszem leczyłam się w Instytucie w Warszawie. Co prawda nie byłam pod opieką doktor Janeckiej. Jedno co mogę powiedzieć, to długi czas, że tak powiem realizacji skierowań. Bardzo długo się czeka na konsultację, a potem na pobyt na oddziale. A druga sprawa pobyt tam nie wniósł nic więcej w moje leczenie. Moi lekarze z Bydgoszczy w sumie zrobili/zdziałali o wiele więcej. Bardziej mi pomogli i pomagaja nadal. Co nie znaczy, że Cię zniechęcam do Instytutu. Musisz poszukać sobie swojej drogi leczenia.
Pozdrawiam serdecznie :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Instytut Reumatologii W Warszawie

Postprzez martucha180 » 17 Cze 2013, 22:02

Szukam, Beato, szukam! Zobaczę co mi w Mrągowie dalej lekarz będzie serwował, co w Wawie zwojuję. Pewnie i u Ciebie w Bydgoszczy się zjawię! Kwestia czasu...? :kwiatek10
martucha180
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 03 Cze 2013, 21:12


Wróć do Kliniki i Szpitale - odziały dermatologiczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron