MEDIDERM

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: MEDIDERM

Postprzez Hala1 » 27 Paź 2012, 22:07

Czy Retmiax - maść ochronną z wit A można stosować na twarz? :ladybug8
Hala1
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 15 Lip 2012, 11:21
Miejscowość: Częstochowa

Re: MEDIDERM

Postprzez BT37 » 27 Paź 2012, 22:11

Tak Halu mozna. Jedyny minus tej maści jest taki, że jest tłusta, więc twarz będzie się świeciła. Ale nie ma przeciwskazań do stosowania na twarz. :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: MEDIDERM

Postprzez basia46 » 27 Paź 2012, 22:12

Można ja stosuje na noc szybko się wchłania jak skóra przesuszona
lub niewielkie ilości się nakłada
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: MEDIDERM

Postprzez Hala1 » 27 Paź 2012, 22:17

BT37 napisał(a):Tak Halu mozna. Jedyny minus tej maści jest taki, że jest tłusta, więc twarz będzie śię świeciła. Ale nie ma przeciwskazań do stosowania na twarz. :ladybug7



Dziękuje Beatko i właśnie doczytałam, że waldi stosuje :)
Ja zmian na Twarzy nie mam, ale ładnych kilka lat (z niewiedzy :( ) stosowałam na twarz sterydy) i jest bardzo cienka i wysuszona i teraz odrobinę wiatru i zimna i łuszczy się i boli dlatego ta maść bardzo mi pomoże :buzka
Hala1
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 15 Lip 2012, 11:21
Miejscowość: Częstochowa

Re: MEDIDERM

Postprzez BT37 » 27 Paź 2012, 22:23

Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam cieplutko :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: MEDIDERM

Postprzez tplatek » 30 Paź 2012, 15:28

Urea Pura 5% i Natrii Lactatis/Acidum Lacticum 5%


Dokładnie tak!
Urea - mocznik
Natrii lactatis - mleczan sodu
Obydwa są skladnikiem NMF, czyli składnika nawilżającego skóry i mają (w tym stężeniu) działanie nawilżające.
Pozdrawiam serdecznie
tplatek
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 9
Rejestracja: 25 Paź 2012, 09:52

Re: MEDIDERM

Postprzez Gosiaczek68 » 30 Paź 2012, 23:24

Też od kilku dni stosuję Mediderm Plus.
Porównując Mediderm Plus i Mediderm
-zapach bardzo podobny- dla mnie pachnie drożdzami, mimo że w skaładzie MP jest mocznik nie przebija sie jego zapach czyli plus dla MP za mocznik którego się nie wyczuwa.
-konsystencja- podobna jak czy Medidermie
-wchłanialność- słabiej sie wchłania ale przez to dłuzej pozostaje na skórze- skóra dłużej pozostaje nawilżona i zdaje sie jest bardziej tłusty niz zwykły Mediderm
- skóra po MP jest mięka i ślisaka, dobrze nawilżona nawet po kilku godzinach

Tak na szybko to na tyle :kwiatek7
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: MEDIDERM

Postprzez jasiu » 10 Lis 2012, 09:24

W końcu Weekend odpoczynek to i ja napisze spostrzeżenia po stosowaniu MEDIDERM EMULSJA DO KĄPIELI dolewałem ją do kąpieli dla córki, skóra była ładnie nawilżona i gładka a dodatkowo stosując kilka razy dziennie krem Mediderm ma zero łuski tylko czerwone zmiany z którymi walczę proderminą z dobrym skutkiem. W poniedziałek na zmiany na buzi będę miał Protopic z Niemiec bo moja mama tam jest i udało się jej załatwić, bo u nas to ceny są strasznie duże a i ilość maści nie jest za wielka. A w Niemczech ta maść jest refundowana i to nawet sporo. Pozdrawiam Ciepło :gwiazdka9 :ladybug4
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Re: MEDIDERM

Postprzez marynarz » 05 Lut 2013, 12:20

Od niedzieli rozpocząłem smarowanie miejsc zmienionych chorobowo kremem mediderm, który bezpłatnie otrzymałem na V biedronkowaniu . Na chwilę obecną mogę stwierdzić, że przynosi ulgę przy swędzeniu działając łagodząco. Do tej pory stosowałem dexeryl, który w moim przypadku sprawdzał się znakomicie, lecz z uwagi na cenę mediderm, który jest o połowę tańszy postanowiłem wypróbować go i porównać działanie przy pielęgnacji skóry łuszczycowej.
marynarz
 

Re: MEDIDERM

Postprzez sylwia1978 » 12 Mar 2018, 10:49

bardzo jestem zadowolona z emulsji do kąpieli MEDIDERM. Wlewam ją do wanny i siedzę w niej ok pół godziny. Skóra jest świetnie nawilżona , łuska bardzo ładnie schodzi a najlepsze efekty jak czynność powtarzam 3 razy w tygodniu :ladybug8
sylwia1978
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 Lut 2018, 21:15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron