Preparat ANTIPSORIAS

Preparat ANTIPSORIAS

Postprzez BT37 » 01 Gru 2011, 23:14

Dzięki uprzejmości Pana Andrzeja Metelskiego nasi forumowicze Kasia i Waldek mają możliwość przetestować maść ANTIPSORIASIS.
Będą nam tu opowiadać o swojej przygodzie z tym preparatem.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

preparat ANTIPSORIAS

Postprzez kaska69 » 02 Gru 2011, 23:14

Otrzymałam preparat ANTIPSORIAS do testowania - maść wykonana w Rosji. Ma dziwny zapach i wygląda......hmmm......barwa ciemnobrązowa, konsystencja lekko wodnista, jakby z z oliwką, z jakimis ziołami.
w/g instrukcji obsługi :D mam nakładać wieczorem - delikatnie wcierac az się wchłonie , na chore miejsca, pózniej robie przerwę na 2-3 godziny i smaruje jeszcze raz, poczekam az sie wchłonie i ide spac, rano zmywam i smaruje tylko wazelina z nagietkiem,

po 3 dniach użycia stwierdzam, ze mam coraz mniej łuski i skóra jest jakby bardziej natłuszczona,poniewaz rano chodze na lampy uvb zawsze po nich miałam mocno wysuszona skóre ( i bardzo ładnie opalona :D ) , dzisiaj po naświetlaniach skóra nie była taka sucha.

postaram sie wrzucic zdjecia moich rąk i kolana, zrobione dzis , za kilka dni zrobie zdjecia znów i zobaczymy czy jest jakas róznica

jak macie jakies pytania, piszcze postaram sie odpowiedziec

ps. Arturku, jezeli wrzuciłam ten post w złym miejscu to go przerzuć. Pozwalam :D
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez henia » 02 Gru 2011, 23:40

Kasieńko bardzo jestem ciekawa tych Twoich postępów, jak też efektów leczenia. Nie znam lepszego testera niż Ty :lol: Ale byłoby fajniutko, jakby toto zaskutkowało. Czekam na dalsze relacje i buziaki przesyłam :*
henia
 

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez artsus » 03 Gru 2011, 01:01

Post w dobrym miejscu. Ja piorunujący efekt uzyskałem w lecie, gdy nasmarowany maścią nagietkową przesiadywałem na słoneczku, nawet plamy zniknęły a po łuszczycy ani śladu. W miejscach zaatakowanych były tylko lekko jaśniejsze miejsca a poza tym skóra czyściutka.
Opisuj nam tutaj postępy kuracji tym preparatem.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez kaska69 » 04 Gru 2011, 22:33

Kolejne dwa dni smarowania mineły.....skóra gładka, place łuszczycowe w 90% bez łuski, :D pierwsza noc od dłuższego czasu przespana bez foli ( czyżbym mogła powiedzieć żegnaj foliowa mumio?)
place zrobiły się w kolorze brudnoróżowym z pomieszaniem brązu ( określenie mojej córy), wreszcie mogę porządnie zginać wszystkie paluszki i nie pęka mi przy tym skóra, i po kąpieli skóra nie piecze , nie" śćiąga sie ", jak na razie jest super.....

Ciekawa jestem opinii Waldka za dwa trzy dni znów zdam relację
Załączniki
SL371811.JPG
(70.99 KiB) Ściągnięto 2257 razy
SL371810.JPG
(71.04 KiB) Ściągnięto 2257 razy
SL371809.JPG
(69.35 KiB) Ściągnięto 2257 razy
SL371808.JPG
(70.8 KiB) Ściągnięto 2257 razy
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez waldi380 » 06 Gru 2011, 21:35

Witam wszystkich dostałem do testowania maść antypsoriasis tak jak Kaska69 i chciałem podzielić sie z wami efektami.Stosuje go kilka dni i moge powiedzieć ze zmiany coraz mniej sie łuszczą i wygładzaja sie.Maść jak już Kaska pisała ma straszny zapach ale to nie przeszkadza w stosowaniu byle efekty były.Bede sie starał opisywac wam na bieżąco efekty kuracji.Przy okazji chcę bardzo podziekowac Beatce za umożliwienie mi stosowania tej maści.Pozdrawiam wszystkich serdecznie. :)
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez henia » 07 Gru 2011, 01:14

Witaj Waldku i czekam na relację. Oby zadziałało :buzka
henia
 

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez kaska69 » 07 Gru 2011, 23:13

po 8 dniach stwierdzam:
-łuska zniknęła a tam gdzie sie pojawia jest cieniusieńka , najczęściej jest na obrzeżach plam i jest jej bardzo mało
-plamy robia się ciemniejsze niż plamy leczone cignoliną
-mniej swędzi
-w tym preparacie musi być jakiś natłuszczacz , bo place tak mocno nie wysychają

Ogólnie super.
Zauważyłam dziś ze kilka małych zmian takich do 1,5 cm średnicy, są bardzo gładkie, gdyby nie kolor brązowawy to można by powiedzieć ze tam nie ma łuski.
I coraz bardziej podoba mi się smrodek tej maści, zobaczymy co jutro rano powie Pani docent jak mnie obejrzy po lampach, pewnie pomysli ze lampy tak działają....wieczorem napiszę....
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez Lenka » 11 Gru 2011, 13:52

a jaki jest skład tej maści i czy mogą ją stosować dzieci
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez henia » 11 Gru 2011, 14:24

Witaj Lenko :buzka
Chciałam Cię przekierować na stronę producenta, ale ona w przebudowie. Wieści, które są mi znane na temat tego mazidła-

Sklad:Solidolum Oleosum (Methylpropanediol), Oleum Vaselinum (Paraffinum Liquidum), Lanolinum (Lanolina), Betula alba L. (Betula alba), Calendula officinalis L. (Calendula officinalis), Chelidonium majus L. (Chelidonium majus), Bidenus tripatrita L. (Bidenus tripatrita), Gnaphalium uliginosum L. (Gnaphalium uliginosum), Cera flava (Cera Alba), Oleum Lini (Linum Usitatissimum), Camphora (Camphor)

Tu luźne tłumaczenie :D
"w tym składzie masz oczywiście:
ciekłą wazelinę
rozpuszczalnik glikolowy
wyciąg lub smołę z naciskiem na smołę brzozową
nagietek lekarski
jaskółcze ziele
uczep trójlistkowy
szarota błotna
wosk pszczeli
olej lniany
i kamfora" by Beata :D i moje archiwa oczywiście :banan1

Autorka tego tłumaczenia, niebawem się tu odezwie, myślę. O tyle to ważne, że to ona aktualnie ma wszelkie namiary, na producenta/dystrybutora tego cudeńka. Także kontakt mailowy z panem będzie możliwy, i myślę, że to najlepsza droga do wyjaśnienia wszelkich niejasności Twoich. Pozdrawiam Was tam i nieodłączne buziaki Dominice przesyłam :buzka
henia
 

Następna

Wróć do Inne leki i maści

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron