Biedronkowe spotkanie opłatkowe - Bydgoszcz

Tutaj będziemy umieszczać wszystkie ważne ogłoszenia i informacje.

Re: Biedronkowe spotkanie opłatkowe - Bydgoszcz

Postprzez gosia33 » 23 Lis 2013, 11:39

Melduję swoją obecność:) :gwiazdka7
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: Biedronkowe spotkanie opłatkowe - Bydgoszcz

Postprzez Szater » 04 Gru 2013, 09:52

co tu tak cicho? :? ludkowie czy nikt nie ma ochoty sie spotkac? plissssssssss :mrgreen:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Biedronkowe spotkanie opłatkowe - Bydgoszcz

Postprzez Szater » 08 Gru 2013, 11:44

w piatek sprzedalismy samochód :banan1 z jednej strony dobrze z drugiej.....modle sie żeby cosik kupili dzisiaj(pojechali daleko,pewnikiem cos na oku mają :wink: ) bo przeca na grzbiecie mojego januszka tyle torbów i ja sie nie pomiescimy a do Bydgoszczy ....daleko :lol:
Z trzeciej strony jak jednak kupią mi ten samochód to....namiotu szukam na nocleg :D .....chyba że Beatka cosik wymysli :*
Ludzie zbierajcie sie...taki czas,taka chwila może sie nie zdarzyc nigdy wiecej :ladybug4
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Biedronkowe spotkanie opłatkowe - Bydgoszcz

Postprzez Szater » 12 Gru 2013, 13:59

a tu zas cicho jak w wigilijna noc Image samochodzik mam honde civic....czarna,piekna i gotowa do jazdy :banan0 prosze sie dopisywac bo.....mikołaj nie przyjdzie :banan1 :lol:
:brawo :brawo :brawo nie spac,nie podglądac,nie podczytywac....zapisywac sie prosze :* :ladybug7
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Biedronkowe spotkanie opłatkowe - Bydgoszcz

Postprzez BT37 » 16 Gru 2013, 22:13

Od piątku 20 grudnia czekam na Was w Hostelu na Gdańskiej 42 w Bydgoszczy.
Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Biedronkowe spotkanie opłatkowe - Bydgoszcz

Postprzez Szater » 17 Gru 2013, 09:29

do zobaczenia wiec :banan0
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Biedronkowe spotkanie opłatkowe - Bydgoszcz

Postprzez BT37 » 18 Gru 2013, 18:53

Zapraszam wszystkich na godzinę 10 w sobotę 21 grudnia na Gdańską 42. Gościem naszym będzie przedstawiciel Produktu Olivenol Plus. Myślę, że warto się zapoznać z tym produktem.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Biedronkowe spotkanie opłatkowe - Bydgoszcz

Postprzez BT37 » 22 Gru 2013, 19:45

W imieniu Doktor Katarzyny Kolossa, Pani Ewy Majchrzak, oraz swoim chciałabym pięknie podziękować wszystkim uczestnikom Spotkania opłatkowego w Bydgoszczy. Dziękuję za to, że chciało się wam w tym szczególnym czasie poświęcić swój czas i być tam z nami. Dziękuję zwłaszcza tym, którym chciało się jechać przez pół Polski na to spotkanie. Wszystkim Wam pięknie dziękuję :ladybug7
Dziękuję również:
- lekarzom dr. Joannie Zaremba i jej towarzyszowi, oraz dr. Piotrowi Ignaczakowi
-pielęgniarkom Annie Pyszka i Grażynie Kaniewskiej
-Agnieszce i Ewie
za spędzenie tych chwil z nami.
Miło było spędzić ten czas w Waszym gronie, cieszę się, że mogłam tam pobyć z Wami. Dziękuję.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Biedronkowe spotkanie opłatkowe - Bydgoszcz

Postprzez Szater » 22 Gru 2013, 20:32

ano i ja serdecznie dziekuję za spotkanie,wigilie,msze i...te wszystkie okolicznosci wokoło.....najbardziej podobało mi sie ognisko w chałupce i to w kawiarence,dzieki wszystkim z którymi dane mi było sie ponownie spotkac i tym których dopiero poznałam :ladybug7 Beatko dzieki za żarełko,prezenty,herbatki,kawki i...cuda wianki oraz że dałas rade wytrzymac.....przy kominku :banan1 sciskamy was wszystkich raz jeszcze Krysia i Janusz :serduszka :serduszka :serduszka :serduszka :serduszka :serduszka :serduszka :serduszka :serduszka :serduszka :serduszka :serduszka :serduszka :ladybug3 :ladybug3 :ladybug3 :ladybug3 :ladybug3 :ladybug3 :ladybug3 :ladybug3

Już czekamy na....Poznan! :banan0
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Poprzednia

Wróć do Ważne informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron