Zdrowa cera, świeży wygląd

Re: Zdrowa cera, świeży wygląd

Postprzez Viximenne » 30 Mar 2013, 22:44

Ależ jak najbardziej możesz używać mleczka kosmetycznego! Nie wolno Ci używać mocnych peelingów typu SCRUB ( z drobinkami) czy innych silnie złuszczających ( AHA - kwasy owocowe, BHA - kwas salicylowy, PHA - głęboko złuszczające głównie ziołowe) właściwie możesz używać tylko enzymatycznego łagodnego do skóry bardzo wrażliwej i gommage, bo pogorszysz sobie tylko rumień. Nie wiem ile masz lat a to ma ogromne znaczenie jeśli chodzi o krem pod oczy. Na pewno ten, na którym jest napisane, że jest rozjaśniający lub dotleniający (takie są już dla 20 latek). Jeśli chodzi o kremy to te, o których pisałam wyżej przy trądziku różowatym też doskonale sprawdzą się przy cerze naczyniowej. Trądzik różowaty to po prostu bardzo zaawansowana forma cery naczyniowej.
Z tego wiem dobrze sprawdzają się kremy z Eucerinu na cerach naczyniowych ( dostępne w aptekach). Z profesjonalnych dostępnych w hurtowniach to APIS Couperose – Stop, Farmona Dermacos Krem wzmacniający do cery naczynkowej. Te są chyba najczęściej używane w salonach, no i Bielenda Capillary Repair z rutyną i witaminą C. Ale to są kremy drogie, do użytku w salonach. Na pewno dostaniesz je u kosmetyczki, czy można je kupić bez regonu tego nie wiem (prawdopodobnie tak).
Viximenne
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 35
Rejestracja: 06 Mar 2013, 10:54

Re: Zdrowa cera, świeży wygląd

Postprzez dora1000 » 31 Mar 2013, 19:28

Vixi postaram się zakupić przez Ciebie polecane kremy. Nigdy nie używam silnych peelingów złuszczających. Kremy stosuje do cery naczyniowej z Dermiki. Bywają wyjątki jak krem pod oczy firmy Loreal Paris Nutri- Gold i czasami wybieram z tej serii krem nawilżający.
dora1000
 

Re: Zdrowa cera, świeży wygląd

Postprzez jeff182 » 15 Paź 2015, 17:32

Muszę przyznać, że na cerę bardzo dobry jest cynk. Można go kupić w aptece za grosze.
jeff182
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 Paź 2015, 17:23

Poprzednia

Wróć do Uroda i zdrowie - porady

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron