Na głowę

Re: Na głowę

Postprzez Szater » 01 Paź 2015, 11:09

Proponuje spokojnie podejsc do sprawy...taka ilosc sterydów jaka jest w masci nie ma żadnego wpływu na ciąże,spokojnie. :) najcięzej pozbyc sie z organizmu sterydy podawane w formie zastrzyków czy tabletek.Nie wiem jak długo stosowałas masci sterydowe,musiałabys stosowac je co najmnej nieprzerwanie przez rok i na dużą powierzchnie ciała zeby spowodowały poronienie.jak mogę cos podpowiedziec to najlepszym w tej chwili preparatem na leczenie łuszczycy skóry i skóry głowy jest Daivobet-połączenie pochodnej wit D3 z dodatkiem sterydu,bardzo bezpieczny preparat i mozna go stosowac przez kilka miesiecy nawet.Na skóre głowy jest żel Daivobet,działą rewelacyjnie i nie ma takich skutków ubocznych jak masci typowo sterydowe. :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Na głowę

Postprzez rybqa » 01 Paź 2015, 14:08

Wtedy w ciąży nie tylko używałam sterydów na skórę, ale dostałam też tabletki.

Teraz dostałam piankę clarelux, która jest chyba dość mocnym lekiem. Wolę chuchać na zimne i dlatego chciałam wiedzieć czy jeśli np. za miesiąc zaczniemy starać się o dziecko to mój organizm do tego czasu zdąży się już oczyścić z leku.
rybqa
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 Wrz 2015, 07:43

Re: Na głowę

Postprzez Petolaa » 06 Lis 2016, 12:17

Hej. Ja miałam kilka maści sterydowych, właśnie do wyleczenia łuszczycy w skórze głowy. I szczerze nie polecam. Były one drogie, ale kurna nieskuteczne ni ciula. Dlatego wszystkim osobom odradzam stosowania takiej maści. No i zawsze się bałam, jakie te sterydy będą miały wpływ na inne rzeczy i funkcje organizmu, choć lekarz gwarantował, że nic złego się nie stanie. Nowy dermatolog polecił mi stosowanie dermokosmetyków dr Michaels i muszę powiedzieć, że dały lepsze efekty niż sterydowe maści i antybiotyki.
Petolaa
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 7
Rejestracja: 05 Lis 2016, 11:25

Re: Na głowę

Postprzez Szater » 07 Lis 2016, 17:17

z mojego doswiadczenia wynika ze Daivobet najlepiej radzi sobie ze skórą głowy,ten w zelu(łatwiejszy w uzyciu) czy w masci,Dermovate w płynie stosowane z rozsądkiem tez niejednokrotnie ogarniało dramat na głowie.
Te reklamowane dermokosmetyki narobiły wiecej strat niż zysków :?
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Na głowę

Postprzez dora1000 » 01 Gru 2016, 12:33

Do dziś używam żelu i jestem z niego zadowolona bardzo. Oczywiście nie używam codziennie, w miesiącu korzystam z niego 5 dni, ale to jedyny lek który dobrze toleruje, a to muszę przyznać dzięki Krysi. :ladybug7
dora1000
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 92
Rejestracja: 14 Wrz 2016, 13:18

Re: Na głowę

Postprzez kaska69 » 01 Gru 2016, 22:42

Dorotko spróbuj Sorion szampon, rewelacjne efety - opisałam to przy sorion krem
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Poprzednia

Wróć do Sterydy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron