Preparat ANTIPSORIAS

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez oliwka » 28 Lut 2012, 11:48

Witajcie,
przyglądam się temu wątkowi w zasadzie od samego początku. Pozytywne opinie zachęciły mnie do stosowania preparatu (wersja lux) , niestety nie widząc żadnych pozytywnych rezultatów zrezygnowałam ze smarowania na rzecz innych mazideł(najpierw prodermina, następnie daivonex).


Podziwiam samozaparcie i cierpliwość smarujących się :)

Chciałam powiedzieć, że zostało mi więcej niż 50% maści (tubka jest dość płaska więc nie jestem w stanie dokładnie tego "zmierzyć"). Jeżeli ktoś chciałby jej spróbować, a barierą była cena to może skorzystać- odstąpię moją tubkę za 1/3 ceny tzn 60zł(z wysyłką). Ewentualnie może ktoś chce zmiany doleczyć i wie ,że tyle też wystarczy .
Wrzuciłam wiadomość na inne forum, a dopiero teraz wpadłam na pomysł żeby jednak się zarejestrować i napisać "u źródła".

Być może kiedyś spróbuję ponownie kuracji Antipsoriasis, ale póki co maść chętnie odsprzedam.

Pozdrawiam
oliwka
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 Lut 2012, 11:33

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez Master of Chaoss » 28 Lut 2012, 17:55

Dziękujemy za kolejne kupony Panie Andrzeju :)

:banan0
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez antipsoriasis » 01 Mar 2012, 15:51

Produkty "Antipsoriasis" - nie są zastrzykiem hormonalnym czy sterydowym i po kilkukrotnym smarowaniu nie da się stwierdzić efektu. Z kolei - wielkie uznanie i szacunek dla osób biorących udział w rzetelnym testowaniu preparatu przez dłuższy czas - co można z łatwością ustalić z treści tego postu.

Pozdrawiam. :ladybug8
"W progresie nie jest ważna prędkość, lecz właściwy kierunek. "
Administrator www.antipsoriasis.pl
Awatar użytkownika
antipsoriasis
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 27
Rejestracja: 21 Sty 2012, 21:54

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez kaska69 » 01 Mar 2012, 20:20

Witam,
od tygodnia smaruję się dwoma : na nogi CONCENTRAT na ręce i łokcie CLASIC LUX, zobaczymy jak to bedzie pomagało, bede na bieżąco opisywac :gwiazdka9
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: preparat ANTIPSORIAS

Postprzez Ewunia » 01 Mar 2012, 20:32

Witam Was:)

Właśnie wczoraj ostatni raz zastosowałam preparat Antipsorias dlatego iż już mi się skończył.
Teraz zastanawiam się nad kupnem CONCENTRATU.
Zmiany po zastosowaniu kilku tubek preparatu są bardzo widoczne z czego jestem bardzo zadowolona . I w końcu moja choroba zaczyna ode mnie odchodzić Zostały jakie małe pozostałości ale to nie to samo co kiedyś :ladybug4

Buziaki:* :banan0
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Preparat ANTIPSORIAS

Postprzez antipsoriasis » 09 Mar 2012, 18:35

Aktualne kody rabatowe ( rabat 20,00 zł ) na zakup produktów "Antipsoriasis" :

KODY DOSTEPNE W SERWISIE TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH (I AKTYWNYCH) W ODPOWIEDNIM DZIALE

Edit: Master of Chaoss


Pozdrawiam. :ladybug5
"W progresie nie jest ważna prędkość, lecz właściwy kierunek. "
Administrator www.antipsoriasis.pl
Awatar użytkownika
antipsoriasis
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 27
Rejestracja: 21 Sty 2012, 21:54

Re: Preparat ANTIPSORIAS

Postprzez antipsoriasis » 20 Mar 2012, 16:41

Aktualne kody rabatowe od 20-03-2012r., ( rabat 20,00 zł ) na zakup produktów "Antipsoriasis" :

KODY DOSTEPNE W SERWISIE TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH (I AKTYWNYCH) W ODPOWIEDNIM DZIALE

Edit: Master of Chaoss



Pozdrawiam. :ladybug5
Ostatnio edytowany przez Master of Chaoss, 22 Mar 2012, 00:24, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Zmiany zasad umieszczania KODÓW rabatowych - za utrudnienia przepraszamy :)
"W progresie nie jest ważna prędkość, lecz właściwy kierunek. "
Administrator www.antipsoriasis.pl
Awatar użytkownika
antipsoriasis
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 27
Rejestracja: 21 Sty 2012, 21:54

Re: Preparat ANTIPSORIAS

Postprzez BT37 » 20 Mar 2012, 22:58

Panie Andrzeju, ślicznie dziękuję :ladybug7 .
Pozdrawiam serdecznie :)
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Preparat ANTIPSORIAS

Postprzez kaska69 » 25 Mar 2012, 19:39

Witajcie, dawno mnie nie było więc nadrabiam zaległości :kwiatek2

Jak wiecie od czterech miesięcy używam tę maść ,od miesiąca mocniejszą wersję. Na poczatku moja skóra cudownie reagowała, co było widoczne na zdjęciach, niektórzy widzieli to nawet na żywo- chodzi o osoby które były na spotkaniu w Poznaniu.
Niestety moja skóra przyzwyczaiła się już do tej maści i przestaje działać. Muszę zrobić sobie przerwę w smarowaniu i za jakiś miesiąc znów do mniej wrócić.
Nie jest to pierwszy raz gdy tak musze robić, po prostu moja skóra już taka jest, musiałam tak robić z wieloma lekami.
Do końca miesiąca jeszcze mi wystarczy maści wiec bede jeszcze smarować..............pózniej przerwa............a póżniej wrócę do niej :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Preparat ANTIPSORIAS

Postprzez henia » 31 Mar 2012, 10:01

Kasiu, tak jak piszesz, skóra a właściwie ł. często przyzwyczaja się do serwowanego jej leczenia.I to niezależnie czy lek, czy dermokosmetyk jej serwujemy. Ale po Poznaniu, i po moim oglądzie organoleptycznym, co i jak ten Antypsorias zdziałał u Ciebie, jestem nadal pod jego wielkim wrażeniem :brawo Pozdrawiam :buzka
henia
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne leki i maści

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron