CERKO

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: CERKO

Postprzez henia » 10 Cze 2012, 09:19

Aktualnie pracuję z proderminką, jak zwykle ofiarowaną przez szefową :buzka
A że proderminka bez salicylu, to łuska lubi sobie porosnąć. Cerko, co to go dostaliśmy w Ciechocinku, doskonale radzi sobie z nią. Nie zmywam go ze zmian, ja go "skulkowywuję" :banan1
henia
 

Re: CERKO

Postprzez dora1000 » 11 Cze 2012, 15:43

Ja dzięki uprzejmości Beatki też dostałam taki zestaw. Muszę przyznać, że mialam okazję wczęśniej go testować.
Godny polecenia Ceroderm30 złuszczający krem. Dobrze schodzi po nim łuska, za uszami i w uszach :ladybug7. Cerkoderm15-dobrze nawilża skórę.
Cerkogel na owłosioną skóre głowy jak dla mnie nie jest do końca dobry. Miejscami mnie szczypie i podrażnia. Nieraz muszę mimo wszystko zmyć głowę. Nie mam stanów zapalnych i nie wiem czemu się tak dzieje.
dora1000
 

Re: CERKO

Postprzez puma » 11 Cze 2012, 17:00

coś w składzie ci pewnie szkodzi. na mnie działa świetnie, całkowicie niweluje swędzenie.
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: CERKO

Postprzez Gosiaczek68 » 27 Lip 2012, 15:43

Firma Cerko obdarowała nas swoimi dermokosmetykami na spotkaniu w Częstochowie.

Jest to cała gama produktów
-Balsam do ciała
-Krem intensywnie nawilżający i złuszczający Cerkoderm 15
-Krem złuszczajacy Cerkoderm30
-Żel do pielęgnacji suchej skóry przede wszystkim owłosionej skóry głowy

Cerko stosuje już od dłuższego czasu, przebadałm wszystkie produkty, po wszystkich skóra jest wygładzona i elastyczna, żel do skóry głowy niestety w pewnym momencie zaczął mnie "szczypać" ale tez miałm wówczas podrażnioną skórę, przy późniejszym zastosowaniu było już w porządku.
:gwiazdka4
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

cerkoderm

Postprzez jasiu » 31 Lip 2012, 20:27

właśnie dostałem próbki dla mojej córki od pani Beatki z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam. :ladybug4 :kwiatek2

Cerkoderm 15
Cerkoderm 30
Cerkogel
Buska maska siarczkowa do ciała
buskie SPA siarczkowe które aktualnie dodaje do kompania
Proskin LF kapsułki zacznę od jutra po jednej tabletce
Enzborn MELKFETT MIT TEEBAUMOL


Na razie kąpiele z SPA siarczkowe i smarowanie Cerkoderm 15 o efektach będę pisał w tym temacie. Pozdrawiam :D :D
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Re: CERKO

Postprzez jasiu » 31 Lip 2012, 20:46

właśnie posmarowałem Córkę Cerkoderm 15 na tych większych wykwitach zaczęło ja bardzo swędzieć mam nadzieje ze to normalne działanie?? zobaczymy co będzie dalej
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Re: CERKO

Postprzez Joanna » 03 Sie 2012, 21:40

Dostałam próbki produktów na spotkaniu w Częstochowie, a były to:
cerkoderm 30 krem zluszczajacy do pielegnacji skory
cerkoderm 15 krem intensywnie nawilzajacy i zluszczajacy
cerkoderm 15 krem zmiekczajacy i intensywnie nawilzajacy
zel do pielegnacji suchej skory
i balsam z b-karotenem

kremów używam do zmiękczenia grubej łuski m.in. na łokciu - bardzo jestem pozytywnie zachwycona jeżeli chodzi o wchłanianie się i zapach - są też wydajne. najbardziej spodobał mi się balsam do ciała, którego używam po kąpieli. Produkty świetnie nawilżają i zmiękczają naskórek, a właśnie tego potrzebowałam na moją grubą łuskę na łokciu :)
Awatar użytkownika
Joanna
Biedroneczka
Biedroneczka
 
Posty: 25
Rejestracja: 13 Lip 2012, 16:52
Miejscowość: Częstochowa

Re: CERKO

Postprzez jasiu » 05 Sie 2012, 10:17

U mojej córki stosowałem parę dni Cerkoderm 30 zmieniłem go z Cerkoderm 15 ponieważ zawarty w nim mocznik doprowadzał ją do strasznego swędzenia a lepiej żeby nie rozdrapywała tych miejsc.
Cerkoderm 30 ładnie złuszczył łuskę ale do nawilżenia i natłuszczenia skóry stosuje MEDIDERM Cream 100 :ladybug4
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Cerkogel

Postprzez artsus » 07 Sie 2012, 09:41

Ja również dostałem od Beatki podobny zestaw i muszę pochwalić Cerkogel, jest doskonały. Nie wysycha tak szybko jak inne żele nawilżające i podobnie jak żel Maveny, długo utrzymuje gładka i doskonale nawilżona skórę. O innych produktach napisze w osobnym temacie.
Załączniki
IMAG0033.jpg
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: CERKO

Postprzez Lenka » 19 Sie 2012, 22:54

u nas narazie obserwuję, poprawy nie widzę po cerko :( na kolanie na łokciu ma gruba ta zmianę, jak jasny strup i cerko sobie nie radzi, smaruję kilka razy dziennie i nic, jestem systematyczna, natomiast pozostałę zmiany wygładza, one są bez łuski takiej "grubej", chyba pójdę po smołę węglową do lekarza dawkę dla dziecka, bo exorex mi się dawno skończył, a szkoda mi kupowac całą tubę na dwie niewielkie zmianki :gwiazdka7
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron